Nová čtyřkolka Gladiator X6 – práce nikdy nebyla zábavnější!icoPosted by:  :  Category: Auto-moto

V roce 2006 firma JOURNEYMAN EUROPE zvítězila v tendru na zastoupení společnosti CFMOTO, jejíž čtyřkolky se zařadily  právem mezi nejprodávanější na českém trhu, v kategorii pracovní čtyřkolky se stal Gladiator RX510 nejprodávanější čtyřkolkou roku 2007 a tento titul si podržel i v následujících letech (RX530, Gladiator X5, Gladiator X6).

Čtyřkolka Gladiator je zavedeným pojmem již několik let. Každý nový model této profesionálně užitkové čtyřkolky trvale dokazuje své kvality a vysokou odolnost. Pro své  zákazníky  společnost Journeyman Europe zajišťuje prodej čtyřkolek a připravuje různé edice této populární levné čtyřkolky. Ať je to nejvybavenější a nejdokonalejší Gladiator X560R Desert Challenge Edition všech dob, připravený v limitované, množstevně omezené edici tak teď i nový model  Journeyman Gladiator X6  a  Gladiator X6-A EFI.
Užitková čtyřkolka Gladiator
je vítěz mnoha světových Rallye a extrémních závodů a připomíná že i poslední model Gladiator X6 bude na dálkových tratích modelem který naváže na svoje fenomenální úspěchy. Úspěchy jsou cennější o to víc, protože je  Gladiator vybojoval s prakticky sériovou technikou a dokázal porazit celou plejádu speciálů s mnohem vyššími objemy motorů!
Čtyřkolka Gladiator X6 a X6-A EFI je profesionální pracovní stroj pro všechny druhy těžké práce. Jeho užitkovost  je hlavním nosným tématem pro jeho koupi neboť je vynikající pomocník při všech  domácích i dalších pracích, proto také pracovní čtyřkolky. V nabídce jeho dostupných doplňků naleznete širokou škálu travních sekaček, mulčovačů a vozíků, který jsou  plně důkazem že název  profesionálně pracovní a užitková čtyřkolka nese právem.

Pracovní čtyřkolka gladiátor X6 je doma  i v nepřístupném terénu, kde se naplno uplatní jeho 4×4 pohon se samosvorným předním diferenciálem s možností 100%-ního uzamčení. Již v základu je vybaven robustními ocelovými nosiči se zvýšenou nosností, prostorným úložným boxem pod sedlem a plně homologovaným tažným zařízením s možností táhnout i tlačit nejrůznější pracovní příslušenství. Gladiátor UTV patří mezi¨prostorné  nákladní čtyřkolky které taky  prodává společnost Journeyman Europe, .
K užitkové čtyřkolce jsou k dispozici sněhové radlice, zemědělské sprejery a dlouhá řada dalších užitečných pomocníků pro pracovní využití.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.