Reproduktory do auta, autorádia, autorádia s USBicoPosted by:  :  Category: Auto-moto

Již několik let se věnujeme ovzučení automobilů, a to od základních sestav po highend ozvučení, např. ručně vyráběné výrobky Morel a Genesis.


Mezi nejprodávanější zboží patří autorádia. Zajišťují hlavní zdroj signálu celé hudební sesty.

Moderní trendy autorádií směřují k autorádiím bez CD mechaniky, které jsou vhodné pro přehrávání hudby z iPod nebo iPhone. Dále jsou k mání již za velmi příznivé ceny autorádia s USB – hudbu přehráváte z USB flash disků. USB flash disk můžete nainstalovat do schránky před spolujezdcem a při velikostech několika GB vystačíte s jedním 8 GB flash diskem hrát několik stovek hodin různé hudby.

Hodně zajímavá jsou i autorádia s bluetooth, kde již v základním balení naleznete externí mikrofon s vysokou citlivostí. V ceně okolo 5000 Kč lze zakoupit autorádio s USB i bluetooth handsfree.

Pokud chcete výrazně zlepšit poslech ve svém voze, je nezbytná výměna reproduktorů do auta. Doporučujeme vždy použít komponentní reproduktory do auta, kde máte samostatný výškový a středobasový reproduktor pro velmi kvalitní podání výškových frekvencí.

Nenáročným posluchačům můžeme doporučit i koaxiální reproduktory. Zde je výškový reproduktory již nedílnou součástí středobasového reproduktoru.

 

Našimi nejprodávanějšími kategoriemi výrobků jsou:

 • autorádia
 • reproduktory do auta
 • subwoofery
 • zesilovače

 • Pokud se rozhodnete zakoupit autorádio, reproduktory do auta, subwoofer nebo zesilovač u nás, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme. Případně můžete využít naší poradny, kde naleznete nejdůležitější informace o výběru autohifi komponent.

  Při nákupu zboží v celkové ceně přes 1500 Kč máte poštovné Českou poštou nebo spediční službou PPL zcela zdarma.

  Přejeme Vám příjemný nákup autorádií a reproduktorů do auta na prohifi.cz :-)

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.