Čištění chaty od úklidové firmy Uklid ExperticoPosted by:  :  Category: Bydlení

Po pracovním týdnu se vždy těšíme na víkend. Máme-li chatu nebo chalupu, těšíme se na zasloužené volno ještě více. A jako vždy, čas hraje proti nám. Přijedeme na chalupu a čeká nás opět otravný úklid – okna, dveře, podlahy, zahrada, sociální zařízení … Oproti domovu jsme si tedy nepomohli, nepořádek nás čeká i tady.

Pro tento běžný případ je tu naše úklidová firma Uklid Expert s.r.o. Proč nevyužít možností úklidu od profesionálů? Před Vaším příjezdem můžeme dát vše do pořádku podle vašich pokynů a představ, se zaměřením na nejvyšší spokojenost! Úklid vyžaduje profesionální prostředky, znalosti a zkušenosti v jejich použití, protože je v těchto místnostech zvýšený výskyt kontaminace v nepřístupných místech. Na chalupě jsou také použity různé druhy povrchových materiálů, především pokud jde o součástí kotelny, bazénu nebo sauna.

Při čištění chaty nebo chalupy nabízíme stejný rozsah prací jako v čištění bytu či domu. Zaměstnanci naší úklidové firmy se mohou rychle přizpůsobit objektu, který je více zakotvený v přírodě, a více se přizpůsobit požadovanému čištění nebo práci především ve venkovním prostředí.

Pro naše zákazníky tedy děláme úklid předsíně a obývacího pokoje, pereme lůžkoviny, přikrývky, polštáře. Čistíme krby, klimatizace, sporáky, odstraníme pavučiny, v zimě odházíme sníh, zatopíme … Více informací naleznete na našich stránkách, kontaktujte nás.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.