Interiérové dveře Sapeli – Lukáš TesařicoPosted by:  :  Category: Bydlení

Představujeme Vám naše interiérové dveře, které jsou produktem našeho průmyslu s dlouholetou předválečnou tradicí. Značka Sapeli je v současnosti nejznámějším pojmem v oblasti české výroby dýhovaných dveří. Interiérové dveře a zárubně Sapeli excelují profi vzhledem a top kvalitou.

Firma Lukáš Tesař je dodavatel s dlouholetou zkušeností (od roku 1997) – v oblasti prodeje a montáže interiérových dveří a zárubní. Od roku 2007 dodáváme a instalujeme především dveře společnosti Sapeli.

Naším prvořadým cílem je zajistit zákazníkovi prodej a montáž vhodných interiérových dveří za nejnižší možnou cenu – to jsou zásadní věci pro spokojeného zákazníka. Kvalita samotných interiérových dveří je zajištěna samotnou společností Sapeli. Montáž těchto produktů vykonávají naši zkušení a vyškolení pracovníci s mnohaletými zkušenostmi při instalaci interiérových dveří.

Interiérové dveře jsou k dispozici v následujících povrchových úpravách:

- CPL laminát (odolnost povrchu, kvalita vnitřní výplně, barevná stálost)
- fólie (nízká cena, barevná stálost)
- přírodní dýha (přirozenost přírodního materiálu přenesená do Vašeho interiéru)

Vnitřní dveře mohou být v provedení rotační, posuvné přes stěnu, do pouzdra nebo i skládací. Dodáváme a montujeme také bezpečností a protipožární dveře.

Firma Lukáš Tesař se zaměřuje především na region Brno a jižní Morava. Sídlíme v Brně. Máme zrealizováno cca pět tisíc zakázek, garantujeme smluvní cenu a ručíme majetkem. Zákazníkovi vždy předkládáme nejmenší možnou cenu, v případě, že objevíte u konkurence cenu nižší, je možné se s námi dohodnout.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu, kde si v showroomu můžete zobrazit různé modely dveří Sapeli. Naše adresa je: Lukáš Tesař – SPID, M-Palác, Heršpická 5a, 1. NP obchodní pasáže, 639 00  Brno – Štýřice

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.