Markýzy stíní, chrání a zkrášlujíicoPosted by:  :  Category: Bydlení

Přemýšlíte, jak dotvořit architektonický vzhled Vašeho domu? Narušuje Vaši domácí pohodu ostré světlo slunečních paprsků? Pořiďte si markýzy!

Proč zvolit markýzy
Ptáte se, proč zvolit právě tento druh stavebního doplňku? Důvodů může být hned několik. Markýzy představují významný estetický prvek domu, dále chrání jeho obyvatele před nežádoucími jevy zvenčí (jako je například hluk nebo přímé sluneční záření), a kromě toho podstatně přispívají k úspoře energie potřebné k ochlazení interiéru. Sečteno a podtrženo markýzy zvyšují komfort bydlení. Používají se především k zastínění větších ploch, jako jsou terasy, balkóny, případně výlohy obchodů.

Navštivte vzorkovou prodejnu!
Zatoužil Váš dům po zajímavém architektonickém prvku se vznešeným názvem „markýza“? Než se rozhodnete vyhovět jeho přání, prohlédněte si pro inspiraci galerii markýz na internetových stránkách www.markyzy-rolety-zaluzie.cz. Pokud se chcete na vlastní oči přesvědčit, že markýzy vypadají ve skutečnosti stejně dobře jako na fotografiích, navštivte největší vzorkovou prodejnu v Praze 6 – Řepy. Zde si totiž můžete markýzy a mnoho dalších prvků exteriérové stínící techniky nejen prohlédnout, ale také vyzkoušet. Ochotně Vám tu poradí a pomohou s výběrem toho nejlepšího řešení!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.