Plovoucí podlahy Teplice – záruka kvalityicoPosted by:  :  Category: Bydlení

Co to jsou plovoucí podlahy?

Pojem plovoucí podlaha se často mylně interpretuje. Plovoucí podlaha je totiž způsob spojení (přesněji nespojení) vrchní vrstvy podlahy s nosnou konstrukcí a stěnami místnosti. Mezi těmito konstrukcemi je kročejová izolace, která tlumí kroky a jiný hluk a zabraňuje jeho přenášení do stěn a stropů. Právě tato účinná zvuková izolace je velmi důležitá.

Typy plovoucích podlah

Nabízených dekorů plovoucích podlah je široká škála a každý si může vybrat podle svých představ. Na našem trhu najdeme plovoucí podlahy dřevěné, dýhované, z marmolea, korkové a laminátové.

V případě, že si podlahu budete instalovat sami, měl by vás prodejce poučit, jak správně nainstalovat kročejovou izolaci. My vám doporučujeme kontaktovat podlahářství ve vašem ústeckém kraji. Pouze zruční podlaháři vám dají záruku kvalitně provedené práce.

Podkladní vrstvy plovoucí podlahy

Samotná vrchní pochozí vrstva podlahy nemůže být plovoucí, tu vytváří podkladní vrstva. Podkladní vrstvou plovoucí podlahy mohou být vedle mokrých maltových směsí i různé deskové prvky. Mezi ně patří například dřevoštěpkové desky. Ty jsou vyráběny z lisovaných tenkých plošných dřevěných štěpků lepených pryskyřicí a parafínem. Jestliže se u dřevotřískových a jiných aglomerovaných desek můžeme jen dohadovat, z čeho jsou vlastně vyrobeny, u dřevoštěpky vidíme okamžitě, že jsou ze dřeva (mají netradiční strukturu). V některých případech je můžeme využít jako samotnou pochozí vrstvu podlahy.

Plovoucí podlahy Teplice

Pokládka podlah není tak jednoduchá jak se může zdát. Raději si pozvěte zkušené podlaháře z ústeckého kraje. Službu pokládání podlah nabízí Plovoucí podlahy Teplice. Zruční podlaháři z tohoto teplického podlahářství vám poradí s výběrem vhodných typů plovoucích podlah, zprostředkují vám jejich nákup a samozřejmostí je odborná pokládka podlah.

Podlaháři Teplice vás zaškolí ve způsobu údržby vaší nové plovoucí podlahy, aby vám vydržela krásná a dokonalá po dlouhá léta.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.