Podlahy KrnovicoPosted by:  :  Category: Bydlení

Žádný interiér by nebyl kompletní bez krásné podlahy. Na našem trhu najdeme širokou škálu podlahových krytin a je jen na vás, vybrat si tu pravou podlahu pro svůj domov.Nejdůležitějším kritériem je volba, jaký typ podlahy je pro vás vhodný. Můžete si vybrat materiál (dřevo, laminát, korek, linoleum, bambus), způsob instalace (plovoucí podlahy, celoplošně lepené podlahy, podlahy montované na rošty) a design podlahy. Zkušení podlaháři v Moravskoslezském kraji vám poradí i pomohou s výběrem vhodného typu podlahy, zprostředkují vám její nákup a provedou odbornou pokládku podle vašich představ.

Podlahy Krnov

S výběrem a pokládkou podlahy v Moravskoslezském kraji vám pomůže odborná firma Podlahy Krnov. Podlaháři z podlahářství Podlahy Krnov vám nabídnou kvalifikovanou práci v oboru pokládání podlah se zárukou na materiál podlahovin i na svou práci.

Dřevěné podlahy

Krásné dřevěné podlahy přinesou do vašeho krnovského domova kus přírody. Poskytnou vám výborné tepelně-izolační vlastnosti a dlouhou životnost. Můžete si vybrat vícevrstvé dřevěné podlahy, masivní prkna, parkety a vlysy.

Laminátové podlahy

Levnější variantou jsou laminátové podlahy, které lze použít (narozdíl od dřevěných podlah) pro podlahové vytápění. Jejich svrchní vrstva je tvořena potištěným papírem na který je možné natisknout cokoli. Výrobci nabízejí dlouhou řadu designů, od dřeva po kámen.

Marmoleum

Linoleum nebo také marmoleum je finančně náročnější, ale jedná se o 100% přírodní výrobek. Marmoleum je přirozeně antialergenní, má dlouhou životnost a je velmi odolné. Zkušení Podlaháři Krnov dokáží na podlaze vytvořit z marmolea různé ornamenty nebo třeba firemní loga.

Bambusové podlahy

Jistou zvlátnost představují bambusové podlahy, které se  stávají novým trendem. Tento typ podlahy je možné použít kdekoli (kanceláře, tělocvičny…). Tyto podlahy jsou asi dvakrát tvrdší než dubové a také jsou mimořádně odolné vůči opotřebení.

PVC

Moderní PVC (polyvinylchlorid) je tradiční podlahová krytina s dlouhou životností a vysokou odolností. Snadno se udržuje, je hygienická a dobře tlumí kročejový hluk. Oproti laminátové podlaze je příjemná na došlap, je také teplejší a tišší.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.