Last minute zájezdy na Kapverdské ostrovy







icoPosted by:  :  Category: Cestování

Kapverdské ostrovy jsou opravdovým rájem na zemi, který je od okolního světa poměrně izolován díky své poloze uprostřed Atlantiku. Toužíte- li po nenapodobitelné exotice, pak jsou pro vás právě Kapverdské ostrovy výbornou volbou. Cena dovolené na těchto ostrovech je samozřejmě vyšší, než dovolená na plážích Chorvatska, avšak pokud necháte plánování své dovolené na začátek června, pak si můžete dopřát i tuto exotiku za velmi příjemné ceny.

Last minute dovolená na Kapverdských ostrovech je ideální příležitostí, jak poznat nové exotické kraje, užít si ničím nerušený odpočinek ve stínu palem na bělostných plážích s jemným pískem či luxus moderních hotelů lemujících pobřeží. Zajímají- li vás aktuální informace o nabídce last minute zájezdů, vývoji situace ve světě či cenách zájezdů, pak navštivte náš portál se zájezdy NewTravel.cz, sekci Novinky, kde naleznete všechny potřebné informace pro naplánování vaší dovolené.

Last minute zájezdy na ostrovy Sal a Boa Vista

Zaujala- li vás představa dovolené na Kapverdských ostrovech, pak si nenechte ujít nabídku last minute zájezdů na ostrovy Sal a Boa Vista, které vás přivítají slunnými letovisky, průzračným mořem a plážemi jako stvořenými pro sport i lenošení. Last minute zájezdy na Kapverdské ostrovy přicházejí do nabídek cestovních kanceláří pravidelně v průběhu celého roku, takže máte stále dost času zvážit, který ostrov či letovisko je pro vaši dovolenou ten pravý.

Velkou výhodou, díky níž jsou last minute zájezdy nejen na Kapverdské ostrovy, ale do celého světa tak oblíbené, je výrazná sleva z původní ceny zájezdů, která mnohdy dosahuje až 50%. Vždy je velmi problematické předpovědět, jak velká bude sleva v dané sezóně a zda se vyplatí čekat na dané last minute zájezdy a ani letošní rok není výjimkou. Proto pečlivě sledujte náš web, kde se dočtete aktuální informace o vývoji cen a nabídkách last minute zájezdů.

Potápění na Kapverdských ostrovech

Jedním z největších lákadel Kapverdských ostrovů je kromě krásné přírody i fantastický podmořský život, který sem láká milovníky potápění z celého světa. Rozhodnete- li se využít zdejší kurzy potápění, naskytne se vám jedinečný pohled na podmořské jeskyně, velká hejna pestrobarevných rybek či mořských želv a při troše štěstí můžete spatřit i drobné druhy žraloků.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.