Podmanivá KubaicoPosted by:  :  Category: Cestování

Pokud by si některý karibský ostrov směl přivlastnit přízvizko Perla Karibiku, pak by Kuba byla rozhodně žhavým kandidátem. Každého návštěvníka omámí neopakovatelnou atmosférou, překrásnou tropickou přírodou, tanečními rytmy a ochutnávkou skvělých koktejlů a kubánských doutníků. Kuba je součástí souostroví velké Antily a je rozdělena na 14 provincií.

Kuba last minute patří k vyhledávaným místům turistů z celého světa a většina z nich zamíří i do hlavního města Havany. Největším turistickým letoviskem ostrova je Kuba Varadero, které krom překrásným pláží a průzračného moře nabízí i mnoho způsobů odpočinku, jak aktivního, tak pasivního. Kuba je země mnoha tváří a popsat ji několika větami není možné, lepší je podniknout na tento ostrov last minute zájezdy a přesvědčíte se sami.

Co vás však upoutá na první pohled je barevnost a rozmanitost, která si vás svým kouzlem podmaní. Na Kubě se uplatňuje socialismus sovětského typu, který již o mnoho let přežívá svůj vzor. Proto je Kuba ostrovem s bohatou minulostí a nejasnou budoucností. Za vaši pozornost však rozhodně stojí.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.