Šibálek – obchod s dětským a kojeneckým zbožímicoPosted by:  :  Category: Hračky a dětské zboží

Při nákupu dětské postýlky, dbejte především na kvalitu materiálu, ze kterého je vyrobena, a její stabilitu. Postýlky by se neměly nebezpečně houpat nebo prohýbat, pokud se v ní dítě postaví a začne se vrtět nebo zkoumat okolí. Postýlky musí být vyrobeny z odolného materiálu, který se neloupe nebo nepraská a který není pro dítě zdraví škodlivý. V současné době najdete na trhu klasické dřevěné postýlky, ale i plastové postele nebo textilní postýlky s pevnou konstrukcí vybavené skládacími mechanismy. Ty se dají využít jako cestovní postýlky, které snadno převezete v kufru auta nebo ve speciální tašce, jež bývá součástí výbavy.

Nezapomínáme ani na hračky pro nejmenší děti. V naší nabídce tak objevíte například krásné hrací deky. Hrací deky jsou vyrobeny většinou z měkké tkaniny s výplní uvnitř. Hrací deky obsahují různé elementy, které podporují rozvoj smyslů dítěte – např. chrastítka, imitace zrcátek, barevné figurky, apod. Barevné figurky je většinou možno od hrací deky odepnout a slouží pak jako samostatná chrastítka.

V naší nabídce samozřejmě najdete i dětské deky. A právě dětské deky Vám můžeme nabídnout v širokém sortimentu, který obsahuje dětské deky různých rozměrů a velikostí a dětské deky s různými motivy. Pro Vaše nejmenší tak můžete vybrat například dětské deky s motivy z oblíbených dětských pohádek, nebo dětské deky s obrázky zvířat. Námi nabízené dětské deky jsou vhodné jak do kočárků, tak i do autosedaček nebo postýlek. Všechny nabízené dětské deky jsou testovány na zdravotní nezávadnost u ITC Zlín.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.