Aukro.cz aneb aukční prodej v ČRicoPosted by:  :  Category: Internet

V České republice působí od roku 2003 aukční server s názvem Aukro, fungující na principu ve světě mnohem známějšího aukčního portálu eBay. Aukro aukce online za 6 let svého působení v ČR dokázala přilákat více než 1.500.000 uživatelů, v poslední době se daří na Aukro.cz získat také obchodníky z řad ‘kamenných’ prodejců, pro které je prodej na Aukro snadnější cesta, než budovat svůj internetový obchod a dát velké množství peněz do reklamy.
V době Vánoc je tento portál navštěvovaný až dvojnásobně více než v jiném období, znamená to, že za jediný den má Aukro až 400.000 návštěv, což je jistě úctyhodné číslo. Může to být také jeden z důvodů, proč Aukro.cz získalo Křišťálovou Lupu 2009, tedy ocenění, které získávájí významné portály a lidé na českém internetu jednou ročně.
Aukro je také velmi kladně hodnoceno ze strany uživatelů, kteří mají možnost nakoupit zboží za velmi výhodné ceny. Na Aukro.cz se prodávají jak použité tak i nové předměty, což je pro mnohé uživatele velmi lákavé a pohodlné. Díky Programu na ochranu Kupujících jsouuživatelé chránění proti podvodníkům až do výše 20.000Kč, které se velmi osvědčilo. Osvědčilo se i hodnocení prodejců, díky kterému kupující mohou rozlišit podvodníkaod prodejce, který je slušný, možná proto je procento podvodů na Aukro aukce online velmi nízké blížící se necelému procentu všech obchodů.
Přejeme Vám bezpečné a spokojené nakupování na portále Aukro.cz

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.