Jak dostat vlasy pod kontroluicoPosted by:  :  Category: Móda

V této recenzi si představíme základní pomocníky, které pomáhají ženám při úpravě účesu. Každá na to jde trochu jinak, ale žádná se bez toho svého kosmetického přístroje neobejde. Možná již dobře tušíte, řeč bude o fénech, kulmách natáčkách a žehličkách na vlasy. Zatímco s některými dosáhnete rovných vlasů, jiné Vám poslouží k vykouzlení bohatého vlnitého účesu. V této recenzi se podíváme na jednotlivé “nejlepší“zástupce.

Fény

Fén na vlasy (vysoušeč vlasů) je ve své podstatě velmi jednoduché zařízení. Ventilátor z jedné strany nasává vzduch, aby ho poté jako ohřátý z druhé strany vyfoukl. Pokud bychom měli vybrat nejlepšího zástupce, tak by volba jednoznačně padla na profesionální foukací fén Remington. Díky speciální mřížce a vitamínové emulzi uvnitř, která se do vlasů dostává jako jemná mlha, budou Vaše vlasy lesklé a zdravé.

Natáčky

Kam bychom to dopracovali se samotným fénem na vlasy, kdybychom neměli kvalitní natáčky? Podle našeho názoru se určitě nevyplatí šetřit na natáčkách a to z jednoho důvodu. Z jedné sady natáček o stejné velikosti se Vám jen stěží podaří vykouzlit nápadité účesy. Vždy se dívejte po balení, v kterém jsou různé velikosti natáček. Za zmínku stojí jistě i v dnešní době velmi populární elektrické natáčky.

Žehličky

Chcete dosáhnout absolutně rovných vlasů? S pomocí žehliček na vlasy je to hračka. Dříve jsme se setkávali s názory, že samotná žehlička na vlasy může při dlouhodobém používání zničit vlasy. Dnes jsou tyto obavy případě žehličky Remington dokonce i léčivé. Speciální vitamínová emulze dodává při žehlení vitamíny a lesk vlasům.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.