Kontaktní čočky s kameny!icoPosted by:  :  Category: Móda

Náušnice a prsteny s krystaly Swarovski zná každý. Třpytivé kamínky se však objevují kdekoliv si jen můžete představit – na kabelkách, počítačích, mobilních telefonech, spotřebičích a dokonce i na toaletách. Ale tohle „blýskání“ je skutečně velmi neobvyklé!

Blýskající se kontaktní čočky! Miniaturní krystaly Swarovski byly vloženy do okraje kontaktní čočky pro úchvatně blyštivé oči!

„Jiskření“ bylo vytvořeno Indickým designerem Anthony Mallierem, který vyhrál druhou cenu v souteži Crystal Vision pořádanou společnostmi Designboom a Swarovski. Této soutěže se zúčastnilo více jak 4 000 soutěžících z 92 zemí. Swarovski má tu moc, obohatit jiskřením věci z našeho každodenního života. Swarovského krystaly mají sílu změnit všední věci v nevšední jejich pouhou ryzí briliancí. „Jiskření“ je pokus zvýraznit náš nejjasnější smysl – naše oči.

Otázkou zůstává jestli barevné kontaktní čočky Swarovski vůbec dorazí na trh a jaká bude jejich cena! Při bližším zkoumaní člověk začne přemýšlet o bezpečnosti kontaktních čoček při denním nošení, nebylo by příjemné kdyby nám krystal uvízl v oku, byť je z dílny tak zvučného jména, a vůbec nikdo by si nechtěl představit paniku vzniknout ztrátou čočky Swarovski ve sprše či umyvadle. Pouze čas ukáže, jestli neobvyklé jiskření očí s podpisem Swarovski dorazí i k nám.

Podívejte se, jak takové čočky s kameny vypadají! Obrázka najdete na stránkách www.cocky-kontaktni.cz/swarovski.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.