Kvalitní pokládku plovoucí podlahy vám zajistí Podlaháři KoniceicoPosted by:  :  Category: Nemovitosti

Zruční Podlaháři Konice

Co to je plovoucí podlaha? Tento výraz se velmi často mylně interpretuje. Plovoucí podlaha je totiž způsob položení podlahy na nosnou konstrukci. Mezi touto nosnou konstrukcí a jednotlivými lamelami plovoucí podlahy je kročejová izolace, která tlumí kroky a jiný hluk a zabraňuje jeho přenášení do stěn a stropů. Velice důležitá je právě tato účinná zvuková izolace. Aby vaše nová plovoucí podlaha správně plnila svůj účel a vydržela vám dlouhá léta, vyhledejte zkušené a zručné podlaháře z Konic, kteří vám zaručí bezchybnou pokládku. Podlaháři Konice jsou vám k dispozici v oblasti Konic a Olomouckého kraje.


Plovoucí podlahy

V široké škále můžete najít tyto typy plovoucí podlahy: dřevěné, dýhované, z marmolea, korkové a laminátové podlahy.
V případě, že si budete plovoucí podlahu pokládat sami, měl by vás konický prodejce poučit, jak správně položit kročejovou izolaci a jak nainstalovat jednotlivé lamely, ale pouze vyškolení Podlaháři Konice vám zaručí správnou funkci a dlouhotrvající kvalitu vaší nové plovoucí podlahy.

Podkladní vrstva plovoucí podlahy

Pochozí vrchní vrstva plovoucí podlahy nemůže být plovoucí podlahou, tu vytváří pouze podkladní vrstva. Tou mohou být mokré maltové směsi a různé dřevoštěpkové desky. Tyto desky jsou vyráběny z lisovaných tenkých plošných dřevěných štěpků lepených pryskyřicí a parafínem. Při pohledu z blízka je ihned patrné, z čeho jsou desky vyrobeny. Jestliže se u dřevotřískových a jiných aglomerovaných desek můžeme jen dohadovat, z čeho jsou vlastně vyrobeny, u dřevoštěpky vidíme okamžitě, že jsou ze dřeva – mají netradiční strukturu. V některých případech je dokonce můžeme využít jako samotnou pochozí vrstvu podlahy.

Odborná pokládka plovoucí podlahy

Aby jste získali všechny výhody plovoucí podlahy, je podmínkou kvalitní příprava podkladu a pokládka plovoucí podlahy zkušenými podlaháři. Na nesprávně položené podlaze mohou vznikat spáry, do kterých s největší pravděpodobností vnikne vlhkost a tekutiny, dřevotřískové jádro nabobtná a vaši plovoucí podlahu zničí. Zároveň je nutné zachovat dostatečnou vůli mezi podlahou a stěnami k zajištění přirozené roztažnosti materiálu.

Všem těmto nebezpečím se vyhnete s pomocí vyškolených podlahářů. Zruční řemeslníci z firmy Podlaháři Konice vám zaručí kvalitní pokládku plovoucí podlahy, která vám při správné údržbě vydrží krásná po dlouhá léta.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.