Pokládání koberců v Moravskoslezském kraji vám zajistí firma Koberce KarvináicoPosted by:  :  Category: Nemovitosti

Koberce Karviná

Koberce spolu s ostatními textilními doplňky výrazně přispívají k vytvoření útulného interiéru a intenzivního pocitu tepla a pohody. Správně zvolené koberce dokáží v bytě udělat pravé divy. Pozornost okamžitě připoutají koberce luxusního vzhledu a naopak nenápadný koberec dá vyniknout ostatním částem interiéru. Jinak působí celoplošně položený koberec a zcela jinak kusový koberec volně položený na dřevěné podlaze nebo dlažbě.
Velký vliv na vzhled pokoje má také zbarvení koberce. Chladným a vážným dojmem působící barvy jsou modrá, zelená a šedá, mezi teplé barvy patří červená, žlutá a hnědá.


Jak koberce vybírat

Při výběru koberce musíte myslet hlavně na to, jakému provozu bude odolávat. O vlastnostech koberce vypovídá povrchová váha vlasu, hustota šití a u koberců s řezaným vlasem zákrut vlákna. Čím vyšší hodnoty, tím jsou vlastnosti koberce lepší.

Bytové koberce dělíme podle konstrukce na tři základní druhy. Koberce s řezaným vlasem se hodí prakticky kamkoliv v domácnosti. Mají konce smyček sestříhány tak, že tvoří jednotlivá vzpřímená vlákna. U smyčkových koberců nejsou smyčky seříznuty: jsou buď pravidelné, nebo nejsou ve stejné úrovni a vytvářejí různé dezény. Tyto koberce velmi dobře odolávají i vysokému provozu. Kombinací řezaného vlasu a smyčky vznikají nejrůznější jedno- či vícebarevné vzory.

Na výrobu koberců se nejčastěji používají syntetická vlákna jako nylon, polypropylen nebo polyester. K používaným přírodním vláknům patří vlna, hedvábí a kokos.

Odborné poradenství při výběru koberce

Samozřejmou součástí práce podlahářů Koberce Karviná, provádějících pokládání a lepení koberců, je odborné poradenství při výběru nejvhodnějšího koberce pro váš interiér.

Neváhejte před výběrem koberce kontaktovat odborníky z Karviné, kteří se s vámi rádi podělí o své dlouholeté zkušenosti a poskytnou vám nezaujatou a nestrannou radu.

Prvořadým zájmem těchto karvinských podlahářů je spokojenost zákazníků a jejich dobré reference na provedenou práci i dodaný materiál.

Podlahářství v Moravskoslezském kraji

Podlahářství Karviná provede v Moravskoslezském kraji odbornou pokládku a lepení koberců včetně přípravy podkladu a zalištování. Dle přání zákazníka provedou zkušení podlaháři také demontáž a odvoz starého koberce a lišt. Podlahářství Koberce Karviná a jejich podlaháři provádějí pokládku koberců všech typů a technologií. Pravidelně se seznamují s aktuální nabídkou materiálů mnoha výrobců koberců, absolvují školení pořádaná výrobci a dovozci koberců a jsou v úzkém kontaktu s podlaháři celé střední Evropy, s nimiž konzultují své zkušenosti.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.