Podlaháři Žďár nad Sázavou jsou mistry na plovoucí podlahyicoPosted by:  :  Category: Nezařazené

Zruční a ochotní Podlaháři Žďár nad Sázavou

Co jsou to plovoucí podlahy? Tento výraz se velmi často mylně interpretuje. Plovoucí podlaha je totiž způsob položení podlahy na nosnou konstrukci. Mezi touto nosnou konstrukcí a jednotlivými lamelami plovoucí podlahy je kročejová izolace, která tlumí kroky a jiný hluk a zabraňuje jeho přenášení do stěn a stropů. Velice důležitá je právě tato účinná zvuková izolace.

Aby vaše nová plovoucí podlaha správně plnila svůj účel a vydržela vám dlouhá léta, vyhledejte zkušené a zručné podlaháře za Žďáru nad Sázavou, kteří vám zaručí bezchybnou pokládku. Podlaháři Žďár nad Sázavou jsou vám k dispozici v oblasti Žďáru a kraje Vysočina.


Krásné Plovoucí podlahy

V široké škále najdeme tyto typy plovoucí podlahy: dřevěné, dýhované, z marmolea, korkové a laminátové podlahy.
V případě, že si budete plovoucí podlahu pokládat sami, měl by vás žďárský prodejce poučit, jak správně položit kročejovou izolaci a jak nainstalovat jednotlivé lamely, ale pouze vyškolení Podlaháři Žďár nad Sázavou vám zaručí správnou funkci a dlouhotrvající kvalitu vaší nové plovoucí podlahy.

Podkladní vrstvy plovoucích podlah

Pochozí vrchní vrstva plovoucí podlahy nemůže být plovoucí podlahou, tu vytváří pouze podkladní vrstva. Tou mohou být mokré maltové směsi a různé dřevoštěpkové desky. Tyto desky jsou vyráběny z lisovaných tenkých plošných dřevěných štěpků lepených pryskyřicí a parafínem. Při pohledu z blízka je ihned patrné, z čeho jsou desky vyrobeny. Jestliže se u dřevotřískových a jiných aglomerovaných desek můžeme jen dohadovat, z čeho jsou vlastně vyrobeny, u dřevoštěpky vidíme okamžitě, že jsou ze dřeva – mají netradiční strukturu. V některých případech je dokonce můžeme využít jako samotnou pochozí vrstvu podlahy.

Mistrovská pokládka plovoucí podlahy

Aby jste získali všechny výhody plovoucí podlahy, je podmínkou kvalitní příprava podkladu a pokládka plovoucí podlahy zkušenými podlaháři. Na nesprávně položené podlaze mohou vznikat spáry, do kterých s největší pravděpodobností vnikne vlhkost a tekutiny, dřevotřískové jádro nabobtná a vaši plovoucí podlahu zničí. Zároveň je nutné zachovat dostatečnou vůli mezi podlahou a stěnami k zajištění přirozené roztažnosti materiálu.

Všem těmto nebezpečím se vyhnete s pomocí vyškolených a zručných podlahářů. Zkušení řemeslníci z firmy Podlaháři Žďár nad Sázavou vám zaručí kvalitní pokládku plovoucí podlahy, která vám při správné údržbě vydrží krásná a dokonalá po dlouhá léta.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.