Podlahy v regionu VrchlabíicoPosted by:  :  Category: Nezařazené

Žádný interiér není kompletní bez krásné podlahy. Na trhu najdete širokou škálu různých podlahových krytin a je jen na vás, kterou si vyberete pro svůj domov.

Nejdůležitější je volba, jaký typ podlahy je pro vás vhodný. Můžete si vybrat materiál (dřevo, laminát, korek, linoleum, bambus), způsob instalace (plovoucí podlahy, celoplošně lepené podlahy, podlahy montované na rošty) a design podlahy. Zkušení podlaháři v Královehradeckém kraji vám poradí i pomohou s výběrem vhodného typu podlahy. Podlaháři Vrchlabí vám zprostředkují její nákup a provedou odbornou pokládku.

Podlahy Vrchlabí

S výběrem a pokládkou podlahy v Královehradeckém kraji vám pomůže podlahářství Podlahy Vrchlabí. Zkušení a zruční podlaháři firmy Podlahy Vrchlabí vám nabízí kvalitní práci zkušených odborníků v oboru pokládání podlah se zárukou na materiál podlahovin i na provedené pokladačské práce.

Dřevěné podlahy

Úžasné dřevěné podlahy přinesou do vašeho vrchlabského interiéru kus přírody. Poskytnou vám výborné tepelně-izolační vlastnosti a dlouhou životnost. Můžete si vybrat vícevrstvé dřevěné podlahy, masivní prkna, vlysy a parkety.

Laminátové podlahy

Levnější variantou dřevěných podlah jsou laminátové podlahy, které lze použít (narozdíl od podlah dřevěných) pro podlahové vytápění. Svrchní vrstva laminátových lamel je tvořena potištěným papírem, na který je možné natisknout cokoli. Výrobci nabízejí dlouhou řadu designů, od kamene po dřevo.

Marmoleum

Marmoleum nebo také linoleum je finančně náročnější, ale jedná se o 100% přírodní výrobek. Marmoleum je přirozeně antialergenní, má dlouhou životnost a je velmi odolné. Zkušení Podlaháři Vrchlabí dokáží vytvořit na podlaze z marmolea různé ornamenty nebo firemní loga.

Bambusové podlahy

Jistou zvláštnost představují bambusové podlahy, které se  stávají novým trendem. Tento typ podlahy je možné použít kdekoli (kanceláře, tělocvičny…). Bambusové podlahy jsou asi dvakrát tvrdší než dubové a také jsou mimořádně odolné vůči opotřebení.

PVC

Moderní PVC (polyvinylchlorid) je tradiční podlahová krytina s dlouhou životností a vysokou odolností. Oproti laminátové podlaze je příjemná na došlap, je také teplejší a tišší. Tyto podlahy se snadno udržují, jsou hygienické a dobře tlumí kročejový hluk.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.