Podlaháři Šumperk – podlahářské služby s kompletním servisemicoPosted by:  :  Category: Obecně

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy se staly nejžádanějšími podlahami na Šumpersku. Spojují v sobě vzhled dřeva s relativně snadnou instalací.Proč jsou laminátové podlahy v moderních šumperských interiérech tak oblíbené? Klíčem je jejich konstrukce. Podlahoví výrobci zajišťují trvanlivý výrobek, který vydrží několik desetiletí a při správné údržbě dokonce celý život.

Jaké laminátové podlahy vybrat?

Většina lidí hledá levnější řešení a právě laminátová podlaha pomáhá k dosažení konečného efektu vašeho interiéru.
Svrchní pohledová část laminátové podlahy je tvořena potištěným papírem, na který je možné natisknout prakticky cokoli. Můžete si tedy vybrat design dřevěné podlahy, korek, kámen a další vzory.
Jedním z hlavních důvodů, proč si vyberete laminátovou podlahu bude to, že může být nainstalována prakticky kdekoli. Se svými dotazy se obraťte na zkušené šumperské podlaháře.

Laminátové podlahy jsou jako dřevěné podlahy

Laminát je druh podlahy, který vypadá dobře v jakékoli části domácnosti, ať už je to chodba, kuchyň nebo obývací pokoj. Vyhovuje také všem stylům a je relativně levný. Velmi snadno se udržuje a to se stane asi hlavním kritériem při jejich výběru. Tento druh podlahy se velmi snadno instaluje. Většinou nebudete potřebovat žádné lepidlo. Většina laminátových lamel je již opatřena zaklapávacími zámky. Aniž by vás to stálo příliš mnoho peněz, dostanete vzhled jaký mají masivní dřevěné podlahy.

Podlaháři Šumperk

Před samotnou pokládkou podlahy je nutné podklad řádně očistit a je vhodné použít tepelnou a hlukovou izolaci (mirelon). Mžete využít pomoci obchodů pro domácí kutily, které poskytují mnoho rad, jak na to. Také si můžete najmout profesionály. Zkušení podlaháři Šumperk vám pomohou s výběrem vhodného typu i s pokládkou nové podlahy.

Běžná údržba:

I když jsou laminátové podlahy robustní, vyvarujte se jejich namáčení vodou. Je to velmi důležité, pokud chcete, aby vaše nová plovoucí laminátová podlaha vydržela co nejdéle. Mnoho vlhkosti laminát zvlní.

Většina laminátových podlah je speciálně ošetřena, takže nepřitahují prach. Podle potřeby použijte vlhký hadr nebo mop z mikrovláken a čistící prostředek určený na tento typ podlah.

Odstraňování skvrn:

Přečtěte si pokyny k udržování vaší laminátové podlahy. Na odolné skvrny bude někdy potřeba použít kapku acetonu nebo ředidla, ale vždy se řiďte pokyny výrobce.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.