Pokládka plovoucí podlahy Karviná







icoPosted by:  :  Category: Obecně

Plovoucí podlahy

Pojem plovoucí podlaha se často mylně interpretuje. Plovoucí podlaha je totiž způsob spojení (přesněji nespojení) vrchní vrstvy podlahy s nosnou konstrukcí a stěnami v místnosti. Mezi těmito konstrukcemi je kročejová izolace, která tlumí kroky a jiný hluk a zabraňuje jeho přenášení do stěn a stropů. Právě účinná zvuková izolace je velmi důležitá.

Typy plovoucích podlah

Nabízených dekorů je široká škála a každý si vybere. Můžete si vybrat dřevěné, dýhované, z marmolea, korkové a laminátové podlahy.
V případě, že si podlahu budete instalovat sami, měl by vás prodejce poučit, jak správně nainstalovat kročejovou izolaci. My vám doporučujeme kontaktovat podlahářství ve vašem moravskoslezském kraji.

Podkladní vrstvy

Samotná vrchní pochozí vrstva nemůže být plovoucí podlahou, tu vytváří podkladní vrstva. Podkladní vrstvou plovoucí podlahy mohou být vedle mokrých maltových směsí i různé deskové prvky. Mezi ně patří například dřevoštěpkové desky. Ty jsou vyráběny z lisovaných tenkých plošných dřevěných štěpků lepených pryskyřicí a parafínem. Jestliže se u dřevotřískových a jiných aglomerovaných desek můžeme jen dohadovat, z čeho jsou vlastně vyrobeny, u dřevoštěpky vidíme okamžitě, že jsou ze dřeva (mají netradiční strukturu). V některých případech je můžeme využít jako samotnou pochozí vrstvu podlahy.

Plovoucí podlahy Karviná

K pokládce plovoucí podlahy si pozvěte zkušené podlaháře. V moravskoslezském kraji vám službu pokládání podlah nabízí Plovoucí podlahy Karviná. Zruční podlaháři z tohoto karvinského podlahářství vám poradí s výběrem vhodného typu plovoucí podlahy, zprostředkují vám její nákup a samozřejmně provedou odborné pokládání podlahy.

Podlaháři Karviná vás zaškolí ve způsobu údržby vaší nové plovoucí podlahy, aby vám vydržela krásná a dokonalá po dlouhá léta.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.