Půjčka bez registru a poplatku předemicoPosted by:  :  Category: Peníze

Pokud pomineme hypotéky a úvěry na bydlení, tak mezi nejvyužívanější půjčky patří právě půjčka 20000 Kč. Proč je právě tento typ půjčky tak často využívaný? Je to poměrně jednoduché. Částku 20000 Kč vám totiž většina bank a také téměř všechny nebankovní společnosti půjčí za poměrně výhodných podmínek.

Půjčka 20000 Kč je tak velmi často poskytována bez nutnosti dokládat potvrzení o příjmu, nebo bez složitého papírování.  Navít podobnou částku je možní získat i pro ty kdo mají negativní záznam v registru. Půjčka bez registru a poplatku předem do 20000 korun je dostupná opravdu téměř všem.

Jedinou podmínkou těch, kdo nabízí „půjčím peníze“ pak bývá to, abyste měli alespoň nějaký prokazatelný příjem. Zatímco v bance po vás téměř vždy budou chtít, abyste si u banky založili běžný účet a posílali si tam výplatu. U nebankovních společností může být půjčka bez registru a poplatku poskytnuta jen na základě výpisu z bankovního účtu nebo předložení výplatní pásky.

U částky 20000 Kč také velmi často není požadováno žádné potvrzení. To zní sice lákavě pro všechny zájemce o vyřízení půjčky, kteří jsou momentálně bez práce a jsou odkázáni jen na podporu v nezaměstnanosti. Bohužel to ale dost často není pravda.

Celá řada nabízí, půjčíme vám peníze i bez příjmu. V praxi to pak ale znamená pouze to, že po vás nechtějí potvrzení o příjmu. I tak ale požadují, abyste měli nějaké zaměstnání nebo jiný podobný pravidelný zdroj peněz. Pokud máte zájem, aby vám byla poskytnuta půjčka bez registru a poplatku předem a jste bez práce nebo bez jakýchkoliv prokazatelných příjmů, budete to mít velmi složité.

Při hledání půjčky si ale vždy dejte pozor, aby ve smlouvě nebyly požadovány nějaké poplatky předem. Existuje totiž celá řada firem, které se jen snaží zneužít vaší špatné finanční situace. Slibují půjčky bez registru, ale do smlouvy si pak dají povinnost uhradit poplatek. Vy to v dobré víře, že jste konečně našli někoho, kdo vám půjčí, podepíšete. A po zaplacení poplatku vám firma řekne, že vaši žádost zamítla, a podle smlouvy se poplatky uhrazené předem nevrací.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.