Malíři Jeseník nabízejí službu malování pokojů na klíčicoPosted by:  :  Category: Služby

Malování pokojů a bytu – to je především stres

Malování pokojů je stresující záležitost pro každého obyvatele bytu. Spousta příprav, stěhování nábytku, přikrývání koberců, oken a dveří, shánění žebříku, barev a válečků … Než se člověk dostane k vlastnímu malování pokojů, musí si prostě projít dlouhým martýriem příprav a nákupů. Nehledě na to, že náklady na pořízení malířské výbavy, kterou pak použije jednou za 5 nebo 10 let, nejsou zrovna malé. A to se ještě nebavíme o úklidu poté, co úspěšně zakončíme všechny malířské práce. Nakonec zjistíme, tak jako mnozí před námi, že vlastní malování pokojů je časově zanedbatelnou záležitostí ve srovnání s tím, kolik času nám zabere příprava k malování a konečný úklid pokojů.

Malíři Jeseník nabízejí více než jen malování pokojů

Je-li vašim bydlištěm Jeseník nebo Jesenicko, máme pro vás dobré zprávy. Dnes již nemusíte pro vymalování bytu udělat prakticky nic, než zvednout telefon a zavolat službu Malíři Jeseník. Malíři pokojů Jeseník totiž nabízejí službu malování bytů na klíč Jeseník. Jak je možné tuto službu objednat?

Zvednete telefon, zavoláte službu Malíři Jeseník (telefon 800 888 801) anebo zadáte poptávku jednoduchým formulářem na stránkách Malíři Jeseník. Obratem se s vámi zkontaktuje dispečerský pracovník Malíři Jeseník a v souladu s vašimi požadavky uvedenými v poptávce vám poskytne cenovou nabídku malířských prací, termín prohlídky vašeho bytu a konečně i termín možné realizace služby malování bytů na klíč Jeseník. Je pak už na vás, zda potvrdíte souhlas s nabídkou Malířství Jeseník a uskutečníte objednávku, anebo zda si objednáte službu u jiného malířství v Jeseníku nebo na Jesenicku.

Co služba malování bytů na klíč Jeseník zahrnuje:

 • Vyberete si odstíny barev, kterými byste si přáli vymalovat jednotlivé pokoje (přejete-li si, rádi vám poradíme)
 • Probereme spolu podrobně váš záměr, abychom se nepouštěli do práce, o jejímž výborném výsledku nejsme přesvědčeni.
 • Zanecháte místnosti tak jak jsou, nic nestěhujete ani nepřekrýváte (samozřejmě si můžete stav věcí v místnostech zdokumentovat a nafotit, ale není to nutné)
 • Odevzdáte nám klíče od bytu či pokojů – zároveň vám naši Malíři Jeseník podepíší předávací protokol o stavu věcí v místnostech tak jak nám je předáváte
 • Necháte naše malíře pracovat a beze stresu se věnujete své práci či odpočinku. Malíři Jeseník si místnosti zatím pečlivě připraví, sestěhují nábytek, koberce a předměty do míst, kde nedojde k jejich poškození a vše co se může barvou poškodit přikryjí ochrannou fólií. Provedou vlastní vymalování pokojů. Nakonec vše uvedou do původního stavu, provedou kompletní úklid po malování a vyčištění potřísněných míst od barvy, pokoje nakonec vysají a připraví k předání.
 • Vrátíme vám klíčeMalíři Jeseník vám předají a předvedou výsledek své práce. Vy si zkontrolujete stav věcí v místnosti a kvalitu provedené práce a provedeme její vyúčtování.
 • Hotovo – můžete se opět nastěhovat a těšit se s nově vymalovaného bytu.
 • Malíři Jeseník vždy odvedou jen nejlepší práci – je to naše nejlepší reklama

  Jsme si vědomi toho, že malíři dělá nejlepší reklamu jeho dílo. Proto také Malíři Jeseník přistupují k malování bytů s plnou zodpovědností a udělají vše pro to, aby váš vymalovaný byt dělal radost nejen vám, ale udělal nejlepší dojem i na všechny vaše návštěvy. Ze zkušeností víme, že přátelé našich zákazníků bývají těmi, kdo si u nás službu malování bytů na klíč Jeseník objednají a stanou se našimi dalšími spokojenými zákazníky.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.