Pro dort do cukrárny? Kdepak. Stačí mít doma internet.icoPosted by:  :  Category: Služby

V cateringovém e-shopu obstaráte během chvilky lahodnou tečku jakékoli oslavy.

Co by to bylo za narozeninovou oslavu bez pořádného dortu. Ať je oslavenci pět či pětasedmdesát, na sladké tečce si rád pochutná snad každý. A jen málokdo si dnes dovede představit, že by při přípravě oslavy pro své blízké či přátele věnoval vedle ostatních starostí čas ještě i pečení dortu. Zvykli jsme si svěřit zajištění dortů profesionálům a existuje už i možnost objednat narozeninový, svatební či jakýkoli jiný dort online.

Nabídka dortů v elektronickém obchodě Cateringshop.cz vás zavede do virtuálního cukrářského ráje. Nezáleží na tom, zda jsou chuťové buňky oslavence naladěny na čokoládu, ovoce či marcipán, ve zmíněném e-shopu mají dort opravdu pro každého.  Najdete tu stálice cukrářského nebe jako jsou sachr dort či harlekýn, ale i různé varianty čokoládových dortů či exotičtější cukrovinky.

Vybraný dort můžete dle své chuti a vkusu nechat nazdobit, aby byl osobnější. V základní nabídce Cateringshopu jsou například dorty s oblíbenými pohádkovými postavičkami nebo dorty pro sportovce. Samozřejmostí jsou ozdobně vyvedená jména, číslovky i vzkazy všeho druhu. Oslavenec či oslavenkyně jistě ocení vaši nápaditost a kromě chuťových buněk potěšíte i oči  hostů oslavy. Když si z bohaté nabídky e-shopu nevyberete, můžete přijít s vlastním nápadem a online objednat dort dle vašeho přání a představ.  Nemusí přitom jít jen o dort narozeninový. Cateringshop se vyplatí navštívit i pokud chystáte svatební hostinu, oslavu promoce, rozlučku s kolegy a kolegyněmi v práci nebo třeba chcete jen sebe a svou rodinu trochu rozmazlit po nedělním obědě.

O výrobu dortů z nabídky Cateringshopu se stará renomovaná cateringová společnost Golem. Zkušení profesionální cukráři a cukrářky zajistí, že se virtuální obraz dortu, který jste vložili do elektornického nákupního košíku, promění ve skutečný sladký chuťový zážitek té nejvyšší kvality. Vy sami přitom nemusíte ani opustit pohodlí domova. Jen párkrát kliknete a zbytek práce už obstará dodavatel.  Rozzářený pohled či milý úsměv na překvapené tváři oslavence a hostů bude ale patřit vám.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.