Servis notebooků Sony Plzeň vyřeší Váš problémicoPosted by:  :  Category: Služby

Nefunguje Vám počítač nebo notebook? Využijte služeb společnosti Servis notebooků Sony Plzeň, která se o Váš problém postará. Servis Sony nabízí své služby po celé České republice.

Servis notebooků Sony Plzeň je správná volba

Servis notebooků Sony Plzeň poskytuje profesionální služby v oblasti servisu výpočetní techniky. K zajištění kvalitních služeb disponujeme odborným a vyškoleným týmem specialistů a odpovídajícím skladovým a technickým zázemím. Servis notebooků Sony Plzeň provádí pozáruční servis všech řad notebooků Sony. Servis Sony provádí opravy, které díky odbornosti techniků a příznivým cenám náhradních dílů, výrazně prodlouží životnost notebooku. Servis notebooků Sony Plzeň nabízí nejvýhodnější ceny oprav notebooků. Má mnohaleté zkušenosti v oboru informatiky a stovky spokojených zákazníků.

Proč Servis notebooků Sony Plzeň ?

 • diagnostika zdarma
 • svoz zařízení zdarma po celé České republice
 • profesionální servis s více než 15 letou tradicí
 • přímočarý přístup a rychlý servis Sony po celé České republice
 • jednoduchá a rychlá komunikace s klientem
 • krátké servisní lhůty a nízké ceny servisních zásahů
 • možnost poskytnout servis Sony u zákazníka
 • servis Sony 24 hodin denně / 7 dní v týdnu
 • Servis notebooků a diagnostika závady

  Diagnostika závady je obvykle provedena ještě v den přijetí notebooku, nejpozději však do 1 pracovního dne. Oprava zařízení je obvykle provedena v rozmezí 1-3 dnů (s ohledem na rozsah poškození, dostupnost náhradních dílů apod.). Veškerý servis notebooků Sony je řešen maximálně operativně s ohledem na požadavky a potřeby klienta.

  Servis notebooků Plzeň provádí opravy v krátkém čase

  Expresní servis do 24hodin je jednou z doplňkových služeb firmy Servis notebooků Plzeň. Za příplatek bude Váš notebook přednostně opraven a následně zavezen až k Vám domů do 24 hodin. I při této rychlé opravě je zaručena kvalitně odvedená práce a na provedenou opravu notebooku se vztahuje záruka.

  Náhradní díly pro notebooky značky Sony

  Servis Sony dodává náhradní díly všech servisovaných značek. Dále zajišťuje náhradní díly na prakticky veškerý sortiment notebooků na českém trhu a to často za výrazně atraktivnější ceny. Chcete-li koupit náhradní díl, obraťte se na e-shop firmy Servis notebooků Sony Plzeň.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.