Lázně, spa a wellness hotely – databáze, hodnocení, komentáře a přímé kontakty na provozovateleicoPosted by:  :  Category: Zdraví

Unikátní evropský online rozcestník po světě spa a wellness poskytuje rozsáhlou databázi wellness hotelů, lázní, ozdravných, relaxačních a zkrášlovacích středisek.

Myšlenka tohoto projektu je prostá. Seznam všech českých i zahraničních zařízení, který je mimochodem neustále doplňován a měsíc po měsíci se rozrůstá o nové poskytovatele, je rozdělen do 5 základních kategorií podle povahy nabízených služeb, země původu, míry luxusu i konečné ceny.

První kategorií jsou stále populárnější wellness hotely, nabízející alternativní léčebné postupy a procedury, které vám pomohou především si získat a udržet ztracený klid a vyrovnanou, harmonizovanou mysl.

Druhou kategorií jsou tradiční lázeňské komplexy, jak je známe už po staletí i od nás z České republiky. Kromě těch ale nabízí i ozdravovny z Německa, Rakouska, Francie, Španělska, Itálie, ze Slovenska a mnoha dalších zemí. Resorty se různí stejně jako se různí krajiny, ve kterých se nacházejí – na své si proto přijde úplně každý.

Třetí v řadě jsou tzv. „medical-wellness“ střediska, která nabízejí kombinaci tradičních lázeňských kůr na přírodní bázi a moderního principu „wellness“, tedy hledání harmonie těla, duše a mysli.

Čtvrtou a pátou kategorii tvoří Day Spa a Beauty Farm, které ocení hlavně naše něžné pohlaví. V prvním případě jde o zařízení, které nabízí své služby jednorázově, např. pouze jednotlivé kůry a na dobu maximálně jednoho dne bez možnosti ubytování. Beauty Farm je označení pro různá centra krásy, poskytující komplexní péči o pleť a tělo.

SpaTrip na náš trh ale přichází s ojedinělou možností komentovat a hodnotit veškerá zařízení, přidávat recenze a umožňovat tak všem ostatním (klientům i poskytovatelům) získaní kvalitní zpětné vazby přímo od uživatelů. Kromě plného a přitom bezplatného přístupu do databáze hodnocení lázní přidává navrch i přímé kontakty na všechny poskytovatele služeb ve svém seznamu.

Lázně a wellness jsou v rámci turistického ruchu jednou z mála oblastí, která v současností prožívá pravý a nefalšovaný „boom“. Lázeňství má u nás dlouhou tradici a vždy bylo u Čechů velmi oblíbené. Moderní wellness obor má tedy rozhodně na čem stavět a Česká republika se tak v rámci minimálně středoevropského kontextu určitě nemá za co stydět. Přesvědčte se o tom na vlastní oči a navštivte průvodce světem spa a wellness www.spatrip.cz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.