Pozor na vlhký kašelicoPosted by:  :  Category: Zdraví

Nemocný nechce být nikdo z nás, pomineme-li však úzkostlivé jedince, kteří si přímo libují v tom, že jim jejich údajná nemoc ani nedovolí pomyslet na to, že si vše jen představují. Zimní doba nám přichystává každoročně problémy, které musíme akutně řešit. Nechceme-li neustále otravovat svého lékaře, tak musíme začít s léčením ještě dříve. Ono je vždy lepší předcházet problémům, než je pak akutně řešit. Nejvíce nám zcela určitě vadí kašel, se kterým si nevíme rady a přitom víme, že se ho jen tak nezbavíme. O to horší máme stavy, jedná-li se o vlhký kašel, který nás může pěkně potrápit. V tu chvíli se snažíme jen o to, abychom se tohoto trápení co nejrychleji zbavili.

Léků na kašel je ohromné množství, ale bohužel pro nás, obyčejné spotřebitele, jich zase až tak velké množství nepomáhá. V každém případě však ale řešení existuje a není ani příliš složité. Nese název ACC. Dokáže nám zlepšit odkašlávání takovým způsobem, že se až budete divit, jak má vše dokonale zdárný průběh. Hlavní účinnou látkou je acetylcystein, která pomáhá rozpouštět všechny složky, které by mohly způsobovat vaznost hlenu.

Onemocnění dýchacích cest není nikdy lehkou záležitostí, s čímž samozřejmě souvisí i to, že bychom si neměli zahrávat s našimi plícemi a dalšími součástmi dýchacího ústrojí. Opakující se záněty průdušek totiž mohou sebou přinášet mnoho dalších komplikací, se kterými bychom si již sami nemuseli poradit.

Zcela určitě byste se ale o užití tohoto léku měli poradit se svým lékařem. Rozhodně se nedoporučuje těhotným nebo kojícím ženám. Tyto informace se však od ošetřujícího lékaře dozvíte. Léčit se na vlastní triko nemá příliš smysl, hlavně z toho důvodu, že bychom poté nemuseli dopadnout dobře.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.